محدوده خصوصی کاربران

از اینکه از سایت ما بازدید می کنید، ازشما تشکر می نماییم. مسائل خصوصی شما برای ما حائز اهمیت است، ما برای حفاظت کامل و بهتر، از محدوده خصوصی شما، این اعلامیه را تهیه کرده ایم که در آن سیاست های کلی این سایت را در رابطه با مشخصات دریافتی شما بیان می کنیم.

اطلاعات شخصی شما
درقسمـت هـای مخـتلـف سـایت tehrandelta.com می توانیـد در مسـابقات شرکـت کنـید، می توانـید کالایـی را خریداری نمـائیـد، مـشـترک مقـالات و گزارشـهـای ما باشـید، در
رای گیری ها شرکت نمائید. جهت شناسایی شما، اطلاعات شخصی هویت شما که ممکن است در این صفحات جمع آوری شود شامل موارد زیر می باشند: نام، نام خانوادگی، شماره تلفن تماس، شماره فاکس، آدرس پست الکترونیکی، مشخصات کارتهای اعتباری، اطلاعاتی در خصوص علاقه مندیهای شما به کالاها، برنامه ها و خدماتی که استفاده می کنید.

اطلاعات شخصی افراد دیگر
در بعضی از قسمت های سایت tehrandelta.com می توانید مشخصات افراد دیگر را نیز بدهید. برای مثال ممکن است نام و نام خانوادگی و پست الکترونیکی شخصی را که برای او در قسمت قرعه کشی شرکت کرده اید را بنویسید، یا بخواهید برای او از طریق سایت هدیه ای ارسال نمائید. اطلاعاتی که ممکن است در مورد دیگر اشخاص در این صفحات جمع آوری شوند شامل: نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن و آدرس پست الکترونیکی می باشند.

اطلاعات جمع آوری شده توسط سرور
در بعضی از قسمت های خاص در سایت tehrandelta.com ‌تنها اشخاصی که اطلاعات مربوط به هویت شخصی خودشان را برای ما تهیه کرده اند، می توانند کالا یا برنامه ای را سفارش دهند، و یا ازخدمات ما استفاده کنند و یا در فعالیتها و برنامه های ارائه شده ما شرکت نمایند. سرور ما بصورت اتوماتیک اطلاعاتی را که مربوط به هویت شخصی شما نیست، در هنگام بازدید شما از صفحات وب ما، جمع آوری می نماید. این اطلاعات شامل نوع مرورگر شما، نوع سیستم عامل، نام دومین شما، IP شما، کشوری که از آنجا به ما متصل شده اید و صفحاتی را که بازدید نموده اید، می باشد.

نحوه استفاده از اطلاعات شخصی شما
ممـکن است ما از اطـلاعات شخصـی شما اسـتفاده کنیـم تا به نیازهای شـما در زمینه های مختلف پاسـخ دهیم و کـالا، برنامه و خـدمات دیگری که از نـظـر ما مورد علاقه شـما
می باشد، به شما عرضه کنیم.

گاهی ازاین اطلاعات برای برقراری ارتباط با شما استفاده می کنیم، برای مثال اگر در یکی از مسابقات ما برنده شوید یا زمانی که تغییراتی در تعهدات مورد توافقمان می دهیم، شما را خبردار می کنیم، و یا فرم درخواست مقالات و گزارشات را پر می کنید.

از اطلاعاتی که درباره افراد دیگر به ما می دهید برای فرستادن هدیه یا کارت از طرف شما، استفاده می کنیم گاهی نیز برای معرفی و عرضه محصولات، برنامه ها و خدمات خودمان به آنها استفاده می شود.

اگر شما برای یکی از مدیران ما مطلب یا نامه ای ارسال نمائید، ممکن است ما نام آن و اطلاعات درون آن را منتشر نمائیم.

تمام اطلاعاتی که ما از هویت شخصی شما داریم کاملا محرمانه است ولی ممکن است مجبور شویم در پاسخ به بعضی از مسائل قانونی افشا کنیم. برای مثال جهت پاسخگویی به حکم دادگاه یا فرستادن احضاریه، در مواردی که اجرای قانون ایجاب می کند ممکن است این اطلاعات فاش شود.
تمام پیمانکاران سایت tehrandelta.com که به این اطلاعات دسترسی دارند، ملزم به حفظ و نگهداری این اطلاعات می باشند و نباید از این اطلاعات برای هدفی غیر از خدماتی که برای سایت tehrandelta.com انجام می دهند، استفاده کنند.

ما تمام اقدامات پیشگیرانه لازم را جهت حفاظت در مقابل افشاگریهای غیرمجاز و غیر قانونی را انجام می دهیم ولی نمی توانیم به شما اطمینان بدهیم که تمام اطلاعات مربوط به هویت شخصی شما، که جمع آوری کرده ایم، هرگز از راههای متناقض و مغایر با این اعلامیه فاش نشود.

ممکن است بخش های خاصی از سایت tehrandelta.com اطلاعات هویت شخصی شما را برای شرکتهای دیگری که تحت پوشش این اعلامیه خصوصی نیستند افشا کنند (برای مثال بازاریابها، مجله ها، خرده فروشان و ...) که قصد بازاریابی برای محصولات و خدماتشان را دارند، در آن صورت این امکان را نیز به شما می دهد تا هر موقع که خواستید مانع از استفاده آنها از این اطلاعات شوید.

در نهایت بخش هـای مختلف سایـت tehrandelta.com اطـلاعـات مربوط به هـویـت شـخصـی شـما را برای مـواردی غیـر از آنـچـه که عنـوان شـد استـفـاده نمی کنند و انتـقال نیز
نمی دهند، مگر اینکه امکان متوقف کردن آنرا به شما بدهند.

جمع آوری اطلاعات توسط سایتهای دیگر و پشتیبانی ها
بعضی از بخشهای سایت tehrandelta.com به دیگر سایت ها لینک شده است که راه و روش کسب اطلاعات آنها متفاوت است. بازدید کننده ها می بایست درخصوص سیاست خصوصی آنها تحقیقات لازم را خود انجام دهند. ما هیچگونه کنترلی بر اطلاعاتی که آنها ارائه می نمایند و یا کسب می کنند نداریم.

تعهدات ما در مورد امنیت
ما روش های فیزیکی، الکترونیکی و مدیریتی مناسبی را جهت محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی های غیر قانونی و محفوظ نگه داشتن داده ها و استفاده صحیح از اطلاعاتی که آنلاین جمع آوری کرده ایم، اجرا می کنیم.

تذکرات خاص برای والدین
سایتی را که مشاهده می نمائید یک سایت خبری و تجاری می باشد ممکن است بعضی از اخبار و مقالات آن برای بچه ها مناسب نباشد.
ما اطلاعات شخصی افراد زیر ١٣ سال را جمع آوری نمی کنیم و سرور ما بصورت اتوماتیک اطلاعات داده شده توسط افراد زیر ١٣ سال را حذف می نماید.
در موارد خاص که مجبور به جمع آوری اطلاعات شخصی افراد زیر ١٣ سال باشیم موارد زیر را کاملا رعایت می نمائیم.
١- از افراد زیر ١٣ سال اطلاعات در زمینه تجاری و علاقمندیهای آنها اخذ نمی شود.
٢- هرگز با افراد زیر ١٣ سال در خصوص بازاریابی و ارائه قیمت های مخصوص تماس نمی گیریم.
٣- در صورت نیاز به تماس با افراد زیر ١٣ سال اول با والدین آنها تماس می گیریم و در صورت موافقت والدین، با آنها تماس برقرار می کنیم.

اگر سوالی درخصوص این سایت یا نحوه عملکرد آن دارید می توایند با آدرس info@tehrandelta.com تماس حاصل نمائید.

 

 کار خود قرار دهیم که آخرین آن، راه اندازی سیستم جدید WET است. با گذشت ده سال از شروع فعالیت، اکنون مفتخریم که مجموعه کارخانجات تهران دلتا و توانایی های آن را بشرح زیر گزارش نماییم:
مجموعه کارخانجات تهران دلتا در عرصه ای به مساحت تقریبی 26000 متر مربع، با سالن های تولیدی و اداری جمعا" به مساحت 23000 متر مربع با به کار گیری 3 مگاوات نیروی برق و 1400 متر مکعب در ساعت گاز احداث گردیده که مشتمل است بر واحدهای:

ادامه مطلب ....

 ما نیز مصمم شدیم تا با انتقال بخشی از این تکنولوژی به ایران و تولید ارائه محصولاتی در سطح اروپایی، موجب ارتقای سطح کیفی محصولات داخلی گردیم، که نتایج آن در طول سالهای اولیه فعالیت محسوس بود.
تاییدات مکرر و حمایت های معنوی همکاران صنفی ما را تشویق نمود تا بر تلاش مستمر خود افزوده و تولید محصولاتی دیگر از حلقه های مفقوده مواد اولیه موردنیاز صنعت کفش، کیف، مبلمان و پوشاک  را در دستور کار خود قرار دهیم را در دستور

درباره شرکت
شرکت تولیدی تهران دلتا ( سهامی خاص ) همزمان با شروع فعالیت در سال 1377، به استناد مصوبه هیئت وزیران جمهوری اسلامی ایران، با سرمایه اولیه یک میلیون و دویست هزار دلار و با مشارکت 49 درصدی شرکت دلتای ایتالیا جهت تولید انواع زیره کفش تاسیس گردید.
از آنجا که بخش عمده ای از کفش های دست دوز معتبر و (( دارای برند )) در جهان عمدتا از زیره های ساخت کارخانجات دلتای ایتالیا استفاده می کنند،