شرایط خدمات

به سایت tehrandelta.com خوش آمدید. استفاده از این سایت تحت شرایط زیر می باشد.

١ - اطلاعات - اخبار - مقالات و دیگر مطالب سایت فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری می باشد. شما نباید از این مطالب برای فروش، تولید مطالب دیگر و یا از آنها برای ایجاد ترافیک در سایت خودتان استفاده نمائید. اگر شما مایل هستید که از این اطلاعات و اخبار جهت مصارف تجاری استفاده کنید، باید قراردادی را با سایت tehrandelta.com تنظیم نمائید. شما می توانید برای این کار با آدرس info@tehrandelta.com تماس بگیرید.
٢ - ممکن است ما به هر دلیلی که صلاح بدانیم و بدون اطلاع قبلی در هر لحظه خدمات خود را محدود، تغییر و یا گسترش دهیم و یا شرایط خدمات را نیز تغییر دهیم.
٣ - این سایت هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با صحت، محتوا، کامل بودن، اعتبار و قانونی بودن سایتهای که از طریق این سایت به هر نحوی به آنها متصل می گردید را ندارد.
٤ - صحت مقالات منتشره در این سایت با نویسنده آن بوده و جهت ارتباط مستقیم با نویسنده در زیر تمام مقالات حداقل آدرس پست الکترونیکی ایشان درج می گردد.
٥- شما آگاه هستید که هر گونه خسارت و ضرر احتمالی وارده به کامپیوتر شما از طریق ویروس و غیره که ناشی از استفاده از فایل ها و یا Download آنها باشد، مستقیما برعهده خودتان می باشد.
٦ - این سایت فقط ضمانت و مسئولیت قراردادهای منعقده کتبی بین مشتریان خود را به رسمیت می شناسـد که این ضــمانــت و مســئولیــت ها براســاس قوانین بین المللی
می باشند.
٧ - جهت اطلاع از حریم خصوصی (Privacy Policy) سایت لطفا اینجا را کلیک نمائید.

 کار خود قرار دهیم که آخرین آن، راه اندازی سیستم جدید WET است. با گذشت ده سال از شروع فعالیت، اکنون مفتخریم که مجموعه کارخانجات تهران دلتا و توانایی های آن را بشرح زیر گزارش نماییم:
مجموعه کارخانجات تهران دلتا در عرصه ای به مساحت تقریبی 26000 متر مربع، با سالن های تولیدی و اداری جمعا" به مساحت 23000 متر مربع با به کار گیری 3 مگاوات نیروی برق و 1400 متر مکعب در ساعت گاز احداث گردیده که مشتمل است بر واحدهای:

ادامه مطلب ....

 ما نیز مصمم شدیم تا با انتقال بخشی از این تکنولوژی به ایران و تولید ارائه محصولاتی در سطح اروپایی، موجب ارتقای سطح کیفی محصولات داخلی گردیم، که نتایج آن در طول سالهای اولیه فعالیت محسوس بود.
تاییدات مکرر و حمایت های معنوی همکاران صنفی ما را تشویق نمود تا بر تلاش مستمر خود افزوده و تولید محصولاتی دیگر از حلقه های مفقوده مواد اولیه موردنیاز صنعت کفش، کیف، مبلمان و پوشاک  را در دستور کار خود قرار دهیم را در دستور

درباره شرکت
شرکت تولیدی تهران دلتا ( سهامی خاص ) همزمان با شروع فعالیت در سال 1377، به استناد مصوبه هیئت وزیران جمهوری اسلامی ایران، با سرمایه اولیه یک میلیون و دویست هزار دلار و با مشارکت 49 درصدی شرکت دلتای ایتالیا جهت تولید انواع زیره کفش تاسیس گردید.
از آنجا که بخش عمده ای از کفش های دست دوز معتبر و (( دارای برند )) در جهان عمدتا از زیره های ساخت کارخانجات دلتای ایتالیا استفاده می کنند،