درباره شرکت

نیاز کشور به استفاده از تکنولوژی های جدید در حوزه تولید کفش از سویی و سهم بالای زیره های ساخت کارخانجات دلتای ایتالیا در تولید کفش های «برند» اروپایی از سوی دیگر ، ما را بر آن داشت تا با هدف ارتقای کیقیت تولیدات داخلی ، بخشی از تکنولوژی ساخت این زیره را به کشورمان انتقال دهیم.
براین اساس ، شرکت تولیدی «تهران دلتا» ( سهامی خاص) با مشارکت 49 درصدی شرکت دلتای ایتالیا و با پشتوانه مصوبه هیئت دولت جمهوری اسلامی ایران و با سرمایه اولیه یک میلیون و دویست هزار دلار در سال 1379 تاسیس و عرضه محصولات آن در قالب انواع زیره کفش «پلی اورتان» به بازار آغاز شد که در اندک مدتی استقبال چشمگیر تولیدکنندگان کفش های دست دوز را به همراه آورد. زیرا آنان با بهره مندی از این زیره در چرخه تولید خود ، توانستند کیفیت محصولات خود را ارتقای چشمگیری دهند و همزمان به دو هدف اساسی جلب رضایت مشتریان و رونق کسب و کار خویش دست یابند.
همین سیرصعودی مشتریان زیره کفش «پلی اورتان» و نیز حمایت های معنوی همکاران صنفی ، ما را تشویق کرد تا بر تلاش خود افزوده و تولید محصولاتی دیگرازحلقه های مفقوده مواد اولیه مورد نیاز صنعت کیف و کفش ، مبلمان و پوشاک را در دستور کار خود قرار دهیم که راه اندازی واحد تولید چرم مصنوعی مجهز به آزمایشگاه های کاملاً حرفه ای و آموزش نیروی انسانی ماهر توسط کارشناسان استخدام شده خارجی ، بخشی از گام هایی بود که در این مسیر برداشتیم و در تازه ترین اقدام تولید انواع چرم مصنوعی صد درصد «پلی اورتان» با سیستم WET به ظرفیت سالانه دوازده میلیون متر و راه اندازی راکتورهای واحد پلیمر جهت تولید پلی اورتان مصرفی این بخش و نصب و بکارگیری برج های جذب و تقطیر جهت بازیافت حلال DMF بعنوان سیتم حمایتی ،خفظ محیط زیست می باشد.
هدف گذاری بعدی «تهران دلتا» ، تولید انواع «پلی اورتان» مصرفی در تولید زیره کفش و پلی اورتان های آروماتیک و آلیفاتیک مورد نیاز در تولید چرم است که تحقق آن ، بخش مهمی از وابستگی این صنعت به خارج را کاهش خواهد داد و امکان رقابت قویتر محصولات ایرانی در سطح بین المللی را فراهم می کند.
روزهای آغازین کار که پای به میدان دشوار تولید گذاشتیم ، عزم ما تولید محصولات برتر و امید مان،استقبال همکاران صنفی از این تولیدات بود. اکنون حدود دو دهه پس از تاسیس ، ترکیبی از تلاش ما و اعتماد مشتریان روزافزون مان ، به ما اجازه می دهد تا با افتخار، بخشی از امکانات و توانمندی های «تهران دلتا» را به اطلاع همه اعضای صنف برسانیم ؛ اعضایی که توسعه و پیشرفت شرکت را وامدار استقبال و اعتماد ارزشمند آنان به خود می دانیم و امیدواریم همگام و همدوش با یکدیگر ، مسیر را تا سرمنزل تبدیل ایران به یکی از قطب های اصلی و معتبر تولید کفش و چرم در جهان ادامه دهیم.

رئیس هیئت مدیره

محمد رضا داور پناه فخر شرکت تولیدی تهران دلتا (سهامی خاص ) یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت تولیدی و تجاری زرگان است که بر اساس مصوبه هیئت وزیران جمهوری اسلامی ایران

مدیرعامل

احمد علی سر بندی فراهانی شرکت تولیدی تهران دلتا (سهامی خاص ) یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت تولیدی و تجاری زرگان است که بر اساس مصوبه هیئت وزیران جمهوری اسلامی ایران در سال 1379 تأسیس گردیده.

مدیر بازرگانی

غلام حسین عزیزی شرکت تولیدی تهران دلتا (سهامی خاص ) یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت تولیدی و تجاری زرگان است که بر اساس مصوبه هیئت وزیران جمهوری اسلامی ایران در سال 1379 تأسیس گردیده.

عضو هیئت مدیره

آنا پایرونی شرکت تولیدی تهران دلتا (سهامی خاص ) یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت تولیدی و تجاری زرگان است که بر اساس مصوبه هیئت وزیران جمهوری اسلامی ایران در سال 1379 تأسیس گردیده.

عضو هیئت مدیره

لوئیچی لوچنتینی شرکت تولیدی تهران دلتا (سهامی خاص ) یکی از شرکتهای زیر مجموعه شرکت تولیدی و تجاری زرگان است که بر اساس مصوبه هیئت وزیران جمهوری اسلامی ایران در سال 1379 تأسیس گردیده.

مجموعه کارخانجات تهران دلتا درعرصه ای به مساحت تقریبی 26000 متر مربع با سالن های تولیدی و اداری جمعا به مساحت تقریبی 23000 متر مربع و با به کارگیری 3 مگاوات نیروی برق و 1400 متر مکعب / ساعت گاز احداث شده که مشتمل است بد واحد های زیر :

- سیستم هاوس پولی اول مصرفی

- خطوط تولید زیره PU
- خطوط تولید زیره ترمورابر
- کارگاه ساخت رنگهای اسپری و خمیری مصرفی چرم و زیره کارخانه
- کارگاه فینیشینگ و رنگ آمیزی زیره
- کنترل کیفی و بسته بندی زیره
- آزمایشگاه فوق تخصصی چرم شامل کنترل فرایند ،کنترل و تضمین کیفی و واحد چند منظوره R&D
- خطوط تولید چرم مصنوعی صد در صد PU و SEMIPU با روش های ترانسفر و دایرکت کوتینگ
- خطوط آماده سازی پارچه مصرفی شامل خار ، تیغ ، سمباده زنی و تثبیت حرارتی
- خطوط سه گانه تولید PU base به روش WET
- خط بازیافت DOP جهت حفظ محیط زیست
- خط بازیافتِDMF شامل برج جذب جهت عدم انتشار بخار حاصله از DMF و انتقال آن به برج تقطیر برای بازیافت و استفاده مجدد آن در تولید محصولات
- خطوط فینیشینگ ، بافینگ، تامبلینگ ،لمینیت چرم و خطوط تولید نابوک
- خطوط چندگانه پرینت شامل شامل پیش چاپ و یا چاپ نهایی محصولات
- واحد مکانیک، برق و الکترونیک با قابلیت تعمیرو نگهداری ماشین آلات و ساخت دستگاه های جدید مورد نیاز
- دفاتر تخصصی فروش زیره کفش و چرم مصنوعی در بازار های هدف با حضور کارشناسان متحصص

امکانات فوق در کنارحمایت های معنوی همکاران ، ما را قادر می سازد تا با تولید محصولاتی در سطح استانداردهای اروپایی و در حوزه قیمت با قابلیت رقابت با محصولات چینی، مددکار تولیدکنندگان ایرانی باشیم تا صنعت کیف ،کفش ، مبلمان و حتی پوشاک کشور را اعتلا دهند و برای حضوری بیشتر و موثرتر در بازارهای جهانی ، گام پیش بگذارند. هرچند ما نیزقدامات قابل توجه برای حضور در بازارهای جهانی برداشته ایم و مفتخریم که دربازارهای منطقه توانسته ایم از برخی رقبای خارجی سبقت گیریم و فرجام این رقابت را با توجه به برنامه های گسترش کیفی و کمی محصولات «تهران دلتا» و استقبال مشتریان ، روشن و نویدبخش می بینیم