اخبار و مقالات

بزرگداشت روز دانش‌آموز در مجموعه تهران‌دلتا

مجموعه تهران دلتا در ۲ روز میزبان فرزندان خانواده تهران‌دلتا بود. این مهمانی به مناسبت بزرگداشت روز دانش‌آموز در مجموعه تهران‌دلتا برگزار شده بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهران‌دلتا، در روزهای ۵ و ۱۲ آبان‌ماه، این مجموعه گردشی علمی را به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان، روز دانش‌آموز ویژه دانش‌آموزان خانواده خود برگزار کرد.

شاید این نخستین بار بود که فرزندان پدران خود را در هنگام کار مشاهده می‌کردند. مجموعه تهران‌دلتا با امید ایجاد حس خودباوری برای فرزندان خود و حس مسئولیت‌پذیری که در ابتدای راه انتخاب هستند، این گردش را ترتیب داد.

آنها با دنیایی از سوال، وارد خطوط تولید شدند. این گردش علمی از بخش زیره کفش آغاز شد و دانش‌آموزان با رعایت کامل موارد ایمنی وارد دنیای چرم شدند.

در هنگام بازدید، کارشناسان فنی تولید و آزمایشگاه ضمن ارائه‌ی توضیحات لازم در خصوص مراحل تولید به سوالات بچه‌ها در این زمینه هم پاسخ دادند. البته در این میان بازار عکس‌های سلفی نیز داغ بود چرا که فرزندان به داشتن پدران و مادران خود حس غرور می‌کردند.

وقتی روز به نیمه رسید، همه لحظاتی استراحت کردند، تا در پایان این گردش علمی در کنار هم این روز را جشن بگیریم.

محمدرضا داورپناه، رئیس هیات مدیره شرکت تهران دلتا نیز در جریان این گردش، ضمن تبریک این روز به این فرزندان، بیان کرد: «ما در کنار هم با امید توانستیم با هم بسازیم و امروز به اینجا رسیده‌ایم و شما ادامه‌دهنده این راه هستید. از شما می‌خواهم همچون پدران و مادرانتان سخت کوش باشید و با درس خواندن، این مسیر را ادامه دهید .»

پس از استراحت و صرف ناهار، به رسم یادبود هدیه‌ای به دانش آموزان اهدا و در پایان روز با عکس یادگاری، این روز ماندگار شد.

عناوین اخبار