اخبار و مقالات

نمایشگاه مجازی ایران و عمان

مجموعه تهران دلتا برای نخستین بار در نمایشگاه مجازی ایران و عمان شرکت کرد و در ۶ روز بیش از ٢٠ هزار نفر از غرفه تهران دلتا بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دلتا، نخستین نمایشگاه مجازی ایران و عمان با حضور فعالان اقتصادی کشور روی پلتفرم نمایشگاه مجازی ایران برگزار شد.

هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه حفظ روابط تجاری ایران و عمان و توسعه روابط شرکت‌های ایرانی در مجامع بین‌المللی است. این نمایشگاه شامل بخش‌های مختلفی چون تجاری، صنعتی، معدنی، کشاورزی، دانش‌بنیان و فناوری اطلاعات است.

مجموعه دلتا نیز برای نخستین بار در این نمایشگاه حضور پیدا کرد و در مدت ۶ روز نمایشگاه، ۲۰ هزار نفر از کشورهای مختلف از غرفه دلتا بازدید کردند.

محسن ضرابی، رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان درمورد میزان استقبال از این نمایشگاه گفت: «در طول برگزاری نمایشگاه نخستین نمایشگاه مجازی اختصاصی ایران و عمان، از ۲۹ شهریور ماه تا ۴ مهر به مدت شش نزدیک به ۴۲ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند به گفته ضرابی غالب بازدیدکنندگان نمایشگاه از ایران و عمان بودند اما بازدیدکنندگان زیادی از آلمان، هلند، بریتانیا، آمریکا، هند، ترکیه و روسیه نیز از غرفه‌های این نمایشگاه بازدید کردند.

عناوین اخبار