حضور تهران دلتا در نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم

تهران دلتا- قم شوز

ششمین نمایشگاه تخصصی بین المللی کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم (قم شوز) در محل نمایشگاه بین المللی استان قم برگزار شد.

مجموعه تهران دلتا در ششمین نمایشگاه تخصصی بین المللی کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم (قم شوز)  شرکت کرد و در 4 روز بیش از هزاران نفر از غرفه تهران دلتا بازدید کردند.

 

 


حضور تهران دلتا درنهمین نمایشگاه کفش کیف چرم و صنایع وابسته

تهران دلتا درنهمین نمایشگاه کفش کیف چرم و صنایع وابسته

حضور تهران دلتا درنهمین نمایشگاه کفش کیف چرم و صنایع وابسته

نهمین نمایشگاه کفش کیف چرم و صنایع وابسته MPEX در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد
مجموعه تهران دلتا در نهمین نمایشگاه کفش کیف چرم و صنایع وابسته امپکس شرکت کرد و در ۴ روز بیش از هزاران نفر روزانه از غرفه تهران دلتا بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی دلتا، نهمین نمایشگاه کفش کیف چرم و صنایع وابسته امپکس با حضور تولیدکنندگان و فعالان حوزه کفش کیف و چرم، برگزار شد.
هدف اصلی برگزاری این نمایشگاه این است تا تولیدکنندگان کشور به‌راحتی و بدون واسطه با بازار و مصرف کنندگان درتماس باشند.
نهمین نمایشگاه بین المللی کفش، کیف و چرم و صنایع وابسته با حضور ۱۵۴ غرفه در ۷ هزار متر از ۱۹ تا ۲۲ دی ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
گفتنی است که بازدیدکنندگانی از کشورهای ترکیه، چین،قرقزیستان، ترکمنستان و روسیه در این نمایشگاه حضور داشتند.

 

 

بزرگداشت روز دانش‌آموز در مجموعه تهران‌دلتا

مجموعه تهران دلتا در ۲ روز میزبان فرزندان خانواده تهران‌دلتا بود. این مهمانی به مناسبت بزرگداشت روز دانش‌آموز در مجموعه تهران‌دلتا برگزار شده بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهران‌دلتا، در روزهای ۵ و ۱۲ آبان‌ماه، این مجموعه گردشی علمی را به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آبان، روز دانش‌آموز ویژه دانش‌آموزان خانواده خود برگزار کرد.

شاید این نخستین بار بود که فرزندان پدران خود را در هنگام کار مشاهده می‌کردند. مجموعه تهران‌دلتا با امید ایجاد حس خودباوری برای فرزندان خود و حس مسئولیت‌پذیری که در ابتدای راه انتخاب هستند، این گردش را ترتیب داد.

آنها با دنیایی از سوال، وارد خطوط تولید شدند. این گردش علمی از بخش زیره کفش آغاز شد و دانش‌آموزان با رعایت کامل موارد ایمنی وارد دنیای چرم شدند.

در هنگام بازدید، کارشناسان فنی تولید و آزمایشگاه ضمن ارائه‌ی توضیحات لازم در خصوص مراحل تولید به سوالات بچه‌ها در این زمینه هم پاسخ دادند. البته در این میان بازار عکس‌های سلفی نیز داغ بود چرا که فرزندان به داشتن پدران و مادران خود حس غرور می‌کردند.

وقتی روز به نیمه رسید، همه لحظاتی استراحت کردند، تا در پایان این گردش علمی در کنار هم این روز را جشن بگیریم.

محمدرضا داورپناه، رئیس هیات مدیره شرکت تهران دلتا نیز در جریان این گردش، ضمن تبریک این روز به این فرزندان، بیان کرد: «ما در کنار هم با امید توانستیم با هم بسازیم و امروز به اینجا رسیده‌ایم و شما ادامه‌دهنده این راه هستید. از شما می‌خواهم همچون پدران و مادرانتان سخت کوش باشید و با درس خواندن، این مسیر را ادامه دهید .»

پس از استراحت و صرف ناهار، به رسم یادبود هدیه‌ای به دانش آموزان اهدا و در پایان روز با عکس یادگاری، این روز ماندگار شد.

بازدید گروهی نوجوانان از مجموعه تهران‌دلتا

مجموعه تهران‌دلتا در هفته پایانی شهریور ماه میزبان گروهی از نوجوانان بود.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت تهران‌دلتا، این مجموعه برای اولین بار به منظور آشنایی نوجوانان با صنعت چرم و زیره کفش، روز سه شنبه ۲۲ شهریور ماه میزبان فرزندان برخی مشتریان بود.

بدر این گردش علمی نوجوانان با رعایت کامل موارد ایمنی از بخش‌های مختلف تولید چرم و زیره بازدید کردند. در هنگام بازدید، کارشناسان فنی تولید و آزمایشگاه ضمن ارایه‌ی توضیحات لازم در خصوص مراحل تولید به سوالات نوجوانان در این زمینه پاسخ دادند.

محمدرضا داورپناه، رئیس هیات مدیره شرکت تهران‌دلتا هدف از این بازدید را آشنایی نوجوانان و ترویج دانش این صنعت دانست و گفت: “این بازدید جهت تقویت روحیه خودباوری نوجوانان و ظرفیت‌های موجود صنعت کشور است”.

در پایان به رسم یادبود به بازدیدکنندگان هدایایی اهدا شد.

شایان ذکر است با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و هماهنگی‌های به عمل آمده برنامه بازدید نوجوانان از مجموعه به صورت مداوم جریان خواهد داشت.

تقدیر انجمن ملی صنایع پلیمر ایران از تهران‌دلتا

انجمن صنایع پلیمر ایران به خاطرحضور محمدرضا داورپناه، رئيس هیات مدیره شرکت تهران دلتا در دوره چهارم هیات مدیره از او تقدیر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی تهران دلتا، دویست و سی و نهمین جلسه هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر ایران برگزارشد. در این جلسه  از اعضای دوره چهارم هیات مدیره این انجمن با ارائه لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم از محمدرضا داورپناه، رئیس هیات مدیره تهران دلتا نیز تقدیر شد.

داورپناه برای دومین دوره متوالی به عنوان عضو هیات مدیره در انجمن ملی پلیمر ایران حضور دارد.

 

دریافت تندیس واحد نمونه توسط شرکت تهران دلتا

شرکت تهران دلتا در همایش روز صنعت‌ومعدن به عنوان واحد نمونه تندیس دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی تهران دلتا، همایش روز صنعت‌ومعدن سوم مرداد ماه ۱۴۰۱ در محل مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

در این همایش از واحدهای صنعتی تجلیل و تقدیر شد و شرکت تهران دلتا به عنوان واحد نمونه تندیس دریافت کرد. این همایش با حضور محسن منصوری، استاندار تهران، مصطفی طاهری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، محمود سیجانی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، محمدرضا مرتضوی، رئیس خانه صنعت و معدن استان تهران و تنی چند از مسئولان کشوری برگزار شد.

بیست و دومین سالروز تأسیس شرکت تهران دلتا

در چنین روزهای بود که ایده تاسیس تهران دلتا به بارنشست، پس از آن سختی‌ها را همراه با دوستان داخلی و خارجی تحمل کردیم و رشد را تجربه، و اکنون خانواده بزرگ تهران دلتا بیست دومین سالگرد تولدش را جشن می‌گیرد.

با گذشت 22 سال از فعالیت شرکت تهران دلتا، وقتی به کارنامه تلاش این شرکت نگاه می‌کنیم، درمی‌یابیم این شرکت در مقایسه با سال‌های نخست فعالیت خود، پیشرفت و توسعه قابل توجهی داشته است.

به گزارش روابط عمومی، این شرکت در سال ۱۳۷۹ با نام رسمی “شرکت تولیدی تهران دلتا” با مصوبه هیئت وزیران و با مشارکت ۴۹ درصدی شرکت دلتای ایتالیا فعالیت خود را آغاز کرد.

حوزه فعالیت این شرکت در ابتدا تولید و عرضه انواع زیره کفش «پلی اورتان» بود که با استقبال گرم تولیدکنندگان کفش‌های دست‌دوز روبرو شد.

استقبال مشتریان و حمایت‌های معنوی همکاران صنفی‌، سبب شد تهران دلتا تولید محصولاتی دیگر از حلقه‌های مفقوده مواد‌ اولیه مورد نیاز صنعت کیف و کفش‌، مبلمان و پوشاک را در دستور کار خود قرار دهد. و با راه‌اندازی واحد تولید چرم مصنوعی pvc با آزمایشگاه‌های کاملاً حرفه‌ای همراه با آموزش نیروی انسانی ماهر توسط کارشناسان خارجی، بخشی از قدم‌هایی بود که شرکت در این مسیر برداشت. قدم بعدی، تولید انواع چرم‌مصنوعی صددرصد «پلی اورتان» با ظرفیت سالانه ۱۲میلیون‌متر بود. راه‌اندازی راکتورهای واحد پلیمر جهت تولید پلی‌اورتان مورد نیاز نیز تکمیل‌کننده چرخه تولید گروه چرم پلی‌اورتان بوده است.

نصب و به‌کارگیری برج‌های جذب و تقطیر، جهت بازیافت حلال DMF از جمله اقدامات تهران دلتا برای تکمیل خطوط تولید خود بود که این برج‌ها کمک شایانی به حفظ محیط‌زیست می‌نمایید.

در حال حاضر مجموعه کارخانجات تهران دلتا درعرصه‌ای به مساحت ۲۶هزار متر مربع با سالن‌های تولیدی و اداری به مساحت تقریبی ۲۳هزار متر مربع و با به کارگیری ۳ مگاوات نیروی برق و ۱۴۰۰ متر مکعب/ ساعت گاز و با همکاری ۴۰۰ نفر نیروی ماهر حرفه‌ای در حال فعالیت است این اطلاعات نشان‌دهنده این واقعیت است که شرکت تهران دلتا توانسته ظرف بیست‌و‌دو سال گذشته با سرعت قابل توجهی به رشد و توسعه برسد و این هنوز تازه اول راه است. شرکت تهران دلتا در چشم‌انداز خود قصد دارد به یکی از تاثیر‌گذاران بازار صنعت کفش و چرم مصنوعی در آسیا تبدیل شود.

انتخاب رئیس هیات مدیره دلتا به عنوان عضو هیات مدیره انجمن ملی پلیمر

رئیس هیات مدیره تهران دلتا برای دومین دوره متوالی به عنوان عضو هیات مدیره انجمن ملی پلیمر ایران انتخاب شد.

به گزارش روابط‌عمومی تهران دلتا، جلسه مجمع عمومی عادی و پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر ایران، عصر روز ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۱ در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با حضور اعضا، انجمن‌ها و تشکل‌های عضو انجمن ملی صنایع پلیمر ایران برگزار شد.

در این جلسه، کاندیداهای دوره پنجم هیئت مدیره انجمن معرفی شدند و فرایند رای‌گیری با نظارت نماینده اتاق بازرگانی‌، صنایع، معادن و کشاورزی ایران انجام شد.

براساس این رای‌گیری محمدرضا داورپناه، رئیس هیات مدیره تهران دلتا به عنوان عضو هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلیمر ایران در کنار سعید ترکمان دهنوی،مسعود جمالی، سعید زمانزاده، بابک شایسته، علی عرب انتخاب شد.

اعطای تندیس حامی محیط‌‌زیست به تهران دلتا

شرکت دلتا در اولین همایش تولید ملی دانش‌بنیان، به عنوان شرکت حامی محیط زیست برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تهران دلتا، این‌ شرکت با انتخاب هیات داوری اولین همایش تولید دانش‌بنیان، حامی محیط زیست برپایه معیارهایی مانند «تولید دانش‌بنیان، دوستدار محیط زیست»، «شرکت‌های دانش‌بنیان و مدیریت مصرف انرژی»، «تولید دانش‌بنیان و مسئولیت اجتماعی» و «اقتصاد دانش‌بنیان و حل مشکل بیکاری» به عنوان حامی محیط زیست نمونه برگزیده شد و تندیس و لوح تقدیر دریافت کرد.

این رویداد در راستای عمل به شعار سال ۱۴۰۱ با عنوان «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» و با هدف ایجاد بسترهای لازم برای رونق اشتغال دانش‌بنیان و تاکید بر مزیت‌های محیط زیستی از سوی خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران با حضور محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی، داریوش گل‌علیزاده، سرپرست مرکز ملی هوا و اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست و برخی اعضای هیات علمی در سالن همایش‌های هتل اسپیناس تهران برگزار شد.

معرفی کارگر نمونه دلتا

شرکت تهران دلتا در مراسمی ضمن تجلیل از کارگران، کارگر نمونه را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تهران دلتا، این شرکت به مناسبت روز جهانی کارگر مراسمی برگزار کرد. در این مراسم از کارگر نمونه سال آقای علیرضا زندی واحد لیفتراک تقدیر و تجلیل شد.

شرکت تهران دلتا ضمن تقدیر از تلاش‌های خالصانه و شبانه‌روزی همه کارگران زحمتکش خانواده شرکت تهران دلتا این کارگر را گرامی می‌دارد.